Renk seçin:


Facebook’tan Karagöz ve Hacivat’lı reklam videosu

Facebook’tan Karagöz ve Hacivat’lı reklam videosu

Facebook, Türkiye’ye özel bir tanıtım videosu yayınladı. Koronavirüs nedeniyle sevdiklerimizden uzakta geçirdiğimiz bu Ramazan ayında Facebook üzerinden bir araya gelelim çağrısında bulundu.

140journos ekibinin hazırladığı videoda Karagöz ve Hacivat başrolde. Koronavirüs nedeniyle mahalleliyle bir araya gelemeyen Karagöz ve Hacivat, Facebook grubu kurarak mahalleliyi dijital ortamda bir araya getiriyor.

Bu sene dostumuzun, akrabamızın, yakınımızın sofrasına fiziksel olarak misafir olamayacağız. Dijital mecralarda yazışarak ve görüntülü görüşme yaparak aynı sofrayı paylaşmaya çalışacağız. Facebook bu durumun altını çiziyor ve insanları kendi platformuna davet ediyor.

Videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Bu Ramazan Facebook Gruplarında Buluşalım

Tüm Türkiye Topluluklarla Birlikte Ramazan’ı Kutluyoruz!Biliyoruz bu sene alıştığımızdan farklı bir Ramazan ayı geçireceğiz. O halde bu Ramazan’da Facebook gruplarıyla buluşmaya, dijital iftar sofralarını paylaşmaya ne dersiniz? Evlerinden bu geniş sofraya bağlanarak sevdikleriyle buluşan Nefis Yemek Tarifleri, Şahangiller , UNIMA Istanbul (Milletlerarası Kukla ve Gölge Oyunu Birliği) ve Kafalar Video ve Paylaşımları ailesinden

de size bir mesajımız var: “Hepimizin evde kaldığı bu Ramazan ayında gelin hep birlikte Facebook gruplarında buluşarak daha önce hiç olmadığı kadar kalabalık iftar sofraları kuralım”.

Facebook app paylaştı: 24 Nisan 2020 Cuma

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: