Renk seçin:


Acun Ilıcalı’dan Instagram canlı yayın dünya rekoru!

Acun Ilıcalı’dan Instagram canlı yayın dünya rekoru!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu Instagram canlı yayınlar için sıkça kullanılmaya başlandı. Virüs nedeniyle insanların evden çıkamamasının büyük etkisiyle geçtiğimiz hafta Instagram Türkiye rekoru Acun Ilıcalı’ya geçmişti. Ilıcalı, rekoruna bir yenisini ekleyerek Instagram canlı yayın dünya rekoru kırdı.

Acun Ilıcalı’dan Instagram canlı yayın dünya rekoru!

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yayınlanan ve oldukça sevilen Survivor bu sefer global önemde bir ilke imza attı. Instagram takipçileri ile yarışmacılar arasında canlı yayında tahmin oyunu düzenleyen Ilıcalı, rekor sayıya ulaştı.

Düzenlenen oyunun sona ermesiyle birlikte Instagram üzerinden canlı yayın açan Acun Ilıcalı, kısa süre içinde 3 milyon kullanıcıyı gördü. Geçen hafta 1 milyon kullanıcı ile Türkiye rekorunu kıran Ilıcalı, bugün de Instagram canlı yayınında dünya rekoru kırmış oldu.

Söz konusu canlı yayında izleyicilerden gelen soruları yanıtlayarak etkileşim kurulması hedefleniyordu. Gerçekten de beklendiği gibi yoğun etkileşim alan canlı yayın,

ng>3 milyon kişiye ulaşmasıyla da ön plana çıkmış oldu. Acun Ilıcalı, rekorun kırılmasının hemen ardından izleyen tüm seyircilere teşekkür ederek canlı yayını sonlandırdı.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: