Renk seçin:


Ubisoft’tan evde kalmaya teşvik: Ücretsiz oyunlar

Ubisoft’tan evde kalmaya teşvik: Ücretsiz oyunlar

Bildiğimiz gibi uzmanlar, yeni tip Corona virüsü Covid-19‘dan toplumun olumsuz etkilenmemesi ve salgının yayılmasını yavaşlatmak için sert önlemlerin bir parçası olarak insanlara evde kalmalarını öneriyor. Özellikle ABD’de git gide yayılan virüsün tedbirleri kapsamında, her dört kişiden üçünün gerekli olmadıkça kesinlikle evde kalması söylendi.

İnsanlar artık dışarıda zaman geçiremediği için çeşitli aktivitelerin yolunu tutuyor. Yeni hobiler keşfederken bir yandan da ve yeni beceriler kazanıyorlar. Ancak #EvdeKal önlemi kapsamında insanların en çok uyguladığı eylemlerden birisi elbette video oyunları oynamak.

Chess Royale

Ubisoft’tan oyunseverlere ücretsiz oyunlar

Video oyun devi Ubisoft, bir sürü ücretsiz oyununu kullanıcılarına sunuyor. Ubisoft, insanların evde geçirdiği zamanları daha eğlenceli kılabilmek için oyunları ile katkıda bulunuyor. Ücretsiz denemeler ve indirimlerle gelen Fransız oyun şirketi oyunseverleri sevindirecek.

Rayman Legends

Ubisoft, 31 Mart’ta sitesinde yayınlanan bir mesajda, “Sağlık otoritelerinin talimatlarını uygulayan herkesin, evde kalmasını kolaylaştırmak için bir ay kadar süren teklifler, denemeler ve indirimler hazırladık. Aktif kalmanın, arkadaşlarla uzaktan sosyalleşmenin ya da sadece eğlenmenin bir yolu olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.” dedi.

Ubisoft, Assassin’s Creed için de harekete geçecek

Popüler oyun şirketi, kampanyaya, çevrimiçi platformu Uplay üzerinden, PC için macera oyunu Rayman Legends ile başlıyor. Bu oyun Ubisoft’un kullanıcılarına ücretsiz bir hediyesi. Ancak oyunu oynamak isterseniz acele etmelisiniz. Çünkü süre 3 Nisan’a kadar. Bunun yanında, Chess Royale ve Rabbids Coding de şu anda ücretsiz olarak sunulan diğer iki Ubisoft oyunu olarak yerlerini alıyor. Ön

ümüzdeki günlerde, Paris merkezli şirket, Assassin’s Creed ve Just Dance gibi popüler oyunlarında, deneme ve ücretsiz teklif sunmayı planladığını söyledi.

Ubisoft mesajında ayrıca, herkesi birlikte oynamaya ve evde kalmaya teşvik ettiğini söyledi. Ubisoft’tan en son haberleri ve yeni sunulan tekliflerin bildirimlerini almak isterseniz şirketin web sitesini takip edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: