Renk seçin:


PUBG Vikendi haritası 7.1 yaması ile güncellendi

PUBG Vikendi haritası 7.1 yaması ile güncellendi

PUBG‘nin en bilinen haritalarından biri olan Vikendi’nin yenileneceği 7.1 yaması yayınlandı. Sezon 7 ile birlikte yapılan güncelleme, Vikendi haritasını da yepyeni bir görünüme kavuşturuyor. Firmanın konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

PUBG Vikendi haritası 7.1 yaması ile güncellendi

PUBG 7.1 güncellemesi artık aktif ve yeni Vikendi deneyimi tüm entrika ve şamatasını da beraberinde getiriyor. Oyuncular canlı PC sunucularında The Survivor Pass: Cold Front premium yükseltmesi ile birlikte Sezon 7’de Vikendi’ye geri dönüyorlar.

PUBG Corporation bir süredir aktif olmayan Vikendi adasını PUBG Sezon 7 ile tekrardan geri getiriyor. Oyuncular Dinoland ve Cosmodrome bölgelerinin yeni görünümlerini ve 7.1 güncellemesinin bir parçası olarak kesintisiz bir demiryolu devresini deneyimleyebilecekler. Survivor Pass: Cold Front premium yükseltmesi oyunculara, sınırlı sayıda silah kaplamaları, kostümler ve Vikendi’nin Lindh ailesiyle çalkantılı geçmişini ima eden birçok yenilik sunuyor.  Cosmodrome ve Dinoland eğlence parkı gibi popüler Vikendi konumlarına gelen yeni görünüm ve adadak

i tren yolu sistemi, oyuncuların karlı savaş alanına bakış açısını değiştirecek. Güncelleme 7.1 için gelen en son PC yama notlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda PC ve konsol güncellemelerinde hesap hacklenmesini önlemeye yardımcı olmak adına PC için iki faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi gibi hile önleme çabalarını kapsayan birtakım güncellemeler duyuruldu. Konsol oyuncuları için Güncelleme 7.1 önümüzdeki hafta, 28 Nisan’da canlı sunuculara gelecek. 

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: