Renk seçin:


Legends of Runeterra 30 Nisan’da PC ve mobil için çıkıyor

Legends of Runeterra 30 Nisan’da PC ve mobil için çıkıyor

Riot Games’in geçtiğimiz yıl duyurulan ve betası yapılan yeni oyunu Legends of Runeterra için geri sayım başladı. Firma tamamen Türkçe olarak çıkacak oyunun hem PC sürümünün hem de mobil sürümünün 30 Nisan’da çıkacağını duyurdu. Konuyla ilgili yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Legends of Runeterra 30 Nisan’da PC ve mobil için çıkıyor

Riot Games’in stratejik kart oyunu Legends of Runeterra (LoR) için geri sayım dönemi başladı. 2019 yılında ilk duyurusu yapılan LoR, 30 Nisan 2020 itibariyle hem PC hem de mobil cihazlarda tamamen Türkçe olarak oyuncuların karşısına çıkıyor.

Riot Games’in oynanışı beceri, yaratıcılık ve kıvrak bir zeka gerektiren stratejik kart oyunu Legends of Runeterra, artık tamamen hazır. Şirketin yeni oyunlarından LoR, 2019 yılında ilk kez duyurulmuş ve iki sınırlı önizleme döneminin ardından 24 Ocak 2020 tarihinde açık beta dönemine başlamıştı. Riot Games Türkiye ekibinin çalışmalarıyla yerelleştirilen LoR, 30 Nisan 2020 tarihinde kart metinlerinden karakter seslerine kadar tamamen Türkçe olarak çıkış yapacak.Hem PC’de hem de mobil cihazlarda piyasaya sürülecek olan LoR, platformlar arasında oynanabilir olacak.

Legends of Runeterra yeni bir bölge de dahil olmak üzere 120+ kartlık yeni bir setle çıkacak. Kart ve şampiyon tanıtımları yakında başlayacak ve çıkış dönemi boyunca devam edecek. 

LoR’un mobil ve PC için minimum sistem gereksinimleri:

Windows
64-bit Windows 7, 8.1 ya da 10
3 GHz işlemci
4 GB RAM
512MB veya daha fazla ekran kartı belleğine (VRAM) sahip GPU

iOS
iOS9
Arm64 işlemci

NOT: iPhone 5s, iPhone 6 ve iPa

d Air 1 gibi 1 GB RAM’e sahip cihazların kullanılması önerilmiyor. LoR’u bu cihazlara indirmek mümkün; ancak oynarken düşük performansla karşılaşabilir veya kesinti yaşayabilirsiniz.

Android
OS 5.0
2 GB RAM
Adreno 306 dengi ya da daha iyi grafik işlemci

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: