Renk seçin:


Call of Duty: Modern Warfare kısa süreliğine ücretsiz!

Call of Duty: Modern Warfare kısa süreliğine ücretsiz!

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activison tarafından dağıtımı yapılan Call of Duty: Modern Warfare kısa süreliğine PS4, Xbox One ve PC platformlarında ücretsiz hale geliyor. Peki oyuncular bu fırsattan nasıl yararlanabilecek?

Call of Duty: Modern Warfare 24 Nisan’dan itibaren ücretsiz!

İlk olarak 2007 yılında yayınlanan oyun, geçtiğimiz yıl geliştiricileri tarafından yeniden düzenlenmiş ve yeni özellikleri ile oyuncuların beğenisine sunulmuştu. CoD hayranlarının birçoğu için favori durumunda olan Call of Duty: Modern Warfare, resmi Call of Duty Twitter hesabından yapılan duyuruyla PS4, Xbox One ve PC platformlarında 27 Nisan’a kadar ücret ödemeden oynanabilir hale geliyor.

27 Nisan’dan sonra oynayabilmek için ise oyunu satın almak gerekiyor. Ayrıca, oyuncular bütün oyundan ziyade yalnızca multiplayer özelliğine erişebilecek. Oyun içerisindeki 5 harita oyuncuların ücretsiz oynaması için açılacak.

Oyuna erişip ücret ödemeden oynayabilmek için ise oyuncuları

n Call of Duty: Warzone’u indirip kurmuş olması (buraya tıklayabilirsiniz) gerekiyor. Ücretsiz Modern Warfare multiplayer özelliğine bu oyun içerisinden erişim sağlanabilecek.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: