Renk seçin:


Apex Legends’a Solo Modu Gelecek Mi?

Apex Legends’a Solo Modu Gelecek Mi?

Respawn Entertainment, oyuncuların bir süredir merakla beklediği Duo modunu geçtiğimiz günlerde oyuna ekledi. The Old Ways etkinliği ile hayatımıza giriş yapan Duo modu, diğer etkinliklerin aksine bu kez sürekli olarak oyun içerisinde kalacak. Peki ama solo modu ne zaman gelecek?

Hatırlarsanız yapımcı ekip daha önce yine kısa süreliğine Duo ve Solo modlarını test etmişti. Respawn’ın Reddit üzerinde yaptığı paylaşıma göre firmanın araştırmalarında, oyuncuların Duo moduna daha istekli olduğu ortaya çıkmış. Hatta Solo modunun oyuna zarar verdiği bile ifade edilmiş.

Yapımcı ekip, bu iki mod arasında gözle görülür bir etki olduğunu belirtmiş. Solo modunun “yeni oyuncu” sayısında düşüş yarattığını ifade eden Respawn, Apex Legends’ın temelinde bir takım oyunu olduğunu da vurgulamış. P

ek çok karakterin yaratılırken birlikte çalışmaları için yaratıldığının altını çizen yapımcılar, Solo modunun bazı karakterlerin yetenekleri ile uyumlu olmadığını da açıklamış.

Dürüst olmak gerekirse bu konuda ben de Respawn’a hak veriyorum. Yine de Solo modunun aylar sonra oyuna dönüş yapmamda etkisi olmuştu. Zaten tam da bu sebepten ekip Solo moduna kapıyı tam olarak kapatmamış. Yapılan açıklamada modun oyuna eklenmesi adına çalışmaların sürdüğü de ifade edilmiş.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: