Renk seçin:


Marvel’s Avengers oyunu hakkında birçok detay paylaşıldı

Marvel’s Avengers oyunu hakkında birçok detay paylaşıldı

Marvel’s Avengers oyunu için yeni bir video yayınlandı. Tomb Raider oyunlarından hatırlayacağımız Crystal Dynamics firması tarafından geliştirilen oyunun bu yeni videosunda kafamızda soru işareti oluşturabilecek birçok sorunun cevabı da verilmiş. Hem hikaye hem de oynanış dinamikleri hakkında birçok bilginin video içerisinde verildiğini görüyoruz.

Avengers oynanış dinamikleri hakkında birçok detay paylaşıldı

Hikaye aslında daha önce açıklandığı gibi Avengers üyelerinin çuvallaması ile başlıyor. Iron Man, Demir Adam, Hulk, Thor ve Black Widow üyelerinden oluşan Avengers’ın San Francisco’da açılan merkezinin kutlamalarına gidiyoruz. A-Day olarak adlandırılan bu günde önemli bir saldırı oluyor ve yaşanan trajedi sonrasında tabi ki sorumluluk Avengers üyelerine kalıyor. A-Day olaylarından 5 yıl sonrasında ana hikayenin başladığı Marvel’s Avengers üyelrin tekrar bir araya gelmesi ve ortaya çıkan yeni oluşumlara karşı mücadelesini anlatacak. Aslında hikayenin bu anlatılan kısmını daha önce yayınlanan videolarda ve E3 fuarı sırasındaki duyuruda da görmüştük.

Oynanış görüntüleri ve farklı bölgelerle de süslenen videonun en dikkat çeken noktalarından birisi de karakter özelleştirmeleri kısmında karşımıza çıkıyor. Her karakterin sahip oldukları özelliklere göre farklı farklı yetenek ağaçları bulunuyor. Ve bu yetenekleri geliştirdikçe yeni özelliklerin ve vuruşların

da kilidini açmış oluyorsunuz. Ayrıca çizgi romanlardan da aşina olduğumuz birçok kıyafet ile karakterlerimzi görünüş anlamında da dilediğimiz gibi özelleştirebileceğimiz belirtilmiş.

Co-op için farklı görevler ve oyun modlarına da sahip olan Marvel’s Avengers an itibari ile ön siparişe de açılmış durumda. 4 Eylül 2020’de çıkacak oyunun Steam fiyatı 289 TL olarak gözüküyor. Konsol sürümü ise 299 TL fiyat etiketine sahip. Yayınlanan yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: