Renk seçin:


iPhone 9 alışveriş sitesinde yerini aldı!

iPhone 9 alışveriş sitesinde yerini aldı!

Apple’ın 4.7 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan uygun fiyatlı iPhone modelini 15 Nisan tarihinde tanıtacağını daha önce sizlere duyurmuştuk. iPhone 9 veya iPhone SE 2 olarak piyasya sürülmesi beklenen telefon, Çin’in en büyük alışveriş sitelerinden JD.com‘da listelendi.

Telefonun adı şimdiden bir karmaşaya dönüşmüş durumda. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılarda iPhone 9 yerine iPhone SE 2020 olarak adlandırılacağı konuşuluyordu. Ancak, Çinli site cihazı iPhone 9 olarak listeledi.

iPhone 9 alışveriş sitesinde listelendi!

JD bu şekilde cihazın geleceğini doğruluyor olsa da, genel olarak arama motorlarında daha fazla öne çıkabilmek için yapılan bir hamle. Ülkemizdeki bazı alışveriş siteleri benzer şekilde iPhone 9’u internet sitelerine ekledi.

iPhone 11 serisinde kullanılan Apple A13 Bionic işlemciden güç alan telefon, iPhone 8 tasarımını temel alacak. Bu sayede Apple uzun bir süre sonra Face ID‘den Touch ID teknolojisine yani parmak izi okuyucuya dönmüş olacak.

Apple’ın yeni telefonu özellikle fiyatı ile kullanıcıları sevindire

cek. Tanıtılmadığı için resmi fiyatı bilinmiyor, ancak bugüne kadar paylaşılan tüm raporlarda ve sızıntılarda cihazın 399 dolar fiyat etiketine sahip olacağı belirtildi.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: